728 x 90

رژیم ایران از حضور مریم رجوی در مجلس ملی فرانسه برآشفته است

رژیم ایران از حضور مریم رجوی در مجلس ملی فرانسه برآشفته است
رژیم ایران از حضور مریم رجوی در مجلس ملی فرانسه برآشفته است

روزنامه حکومتی وطن امروز روز شنبه ۴ اسفند ۹۷ بر آشفتگی رژیم ایران را از اجلاس مجلس ملی فرانسه و حضور مریم رجوی در این اجلاس نشان داد و نوشت: (مجاهدین) طی هفته‌های گذشته و به‌ویژه پس از سفر عباس عراقچی به پاریس، یک راهپیمایی در پایتخت فرانسه راه انداختند و در خیابانهای این شهر رژه رفتند! مریم رجوی، نیز روز پنجشنبه به پارلمان فرانسه رفت تا در جمع رئیس پارلمان و مقامات فرانسوی علیه نظام سخنرانی کند.

او در سخنرانی خود بارها از مقامات فرانسوی به‌خاطر حمایت‌های گسترده از منافقین قدردانی کرد. نکته جالب این‌که (مریم رجوی) در سخنرانی خود به مقامات فرانسوی گفت که هسته‌های «شورشی» را در ایران علیه جمهوری اسلامی تشکیل داده و ایجاد کرده است.

قابل ذکر است که مجلس ملی فرانسه، روز پنجشنبه ۲ اسفند جلسه‌یی در محکومیت تروریسم و نقض حقوق‌ بشر در ایران با حضور مریم رجوی را برگزار کرد که در آن شخصیتهای فرانسوی سخنرانی کردند.

 

در جلسه تروریسم رژیم آخوندی و نقض فاحش حقوق‌بشر در ایران مورد بررسی قرار گرفت. همچنین سخنرانان جلسه بر این مسأله تأکید کردند که اروپا باید دست از سیاست استمالت از فاشیسم دینی حاکم بر ایران بردارد و از مردم و مقاومت مشروع آنها حمایت کند.

 

فرانسوا کولکومبه دادستان و نماینده پیشین مجلس ملی فرانسه: حکومت ایران در عراق با استفاده از جاپاهایی که دارد دست به اعمال تروریستی می‌زند و اقلیتها را مورد اذیت و آزار قرار می‌دهد.
خانم رجوی! برنامه‌ پیشنهادی شما برای ایران یک برنامه‌ ایده‌آل است. شما از حمایت ما برخوردارید.

 

خانم «میشل دو ووکولور» رئیس کمیته پارلمانی برای ایران آزاد در مجلس ملی فرانسه از پیشرفت کار این کمیته در زمینه‌های مختلف به‌خصوص دیدار با قربانیان سرکوب در ایران ابراز خوشحالی کرد.
خانم «ووکولور» شورای ملی مقاومت ایران به‌دنبال کسب قدرت نیست. بلکه می‌خواهد قدرت را به مردم بدهد. به همین منظور سازمان‌یافته و برنامه مشخص دارد.

 

سید احمد غزالی، نخست‌وزیر پیشین الجزایر: رژیم ایران یک دیکتاتوری مذهبی است که می‌خواهد بر دنیای عربی و اسلامی حکومت کند. مقاومت ایران از دموکراسی،‌نه فقط در ایران بلکه در سراسر منطقه دفاع می‌کند.
‌بحث محدود به مردم ایران نیست. بحث بر سر ثبات جهانی است. طی چهل سال ۱۲۰هزار اعدام سیاسی صورت گرفته که شامل قتل‌عام ۳۰هزار نفر در سال ۱۹۸۸ است. این جنایتی علیه بشریت است.

 

سخنرانی اینگرید بتانکور:

اینگرید بتانکور شیطان‌سازی ملاها علیه مقاومت ایران را محکوم کرد و گفت هدف رژیم آخوندی این است که بگوید آخوندها تنها طرف موجود هستند و تغییر در ایران لازم نیست.
‌ رژیم ایران با اخبار جعلی و حملات تروریستی از جمله علیه گردهمایی بزرگ در ژوئن ۲۰۱۸ ، خواهان نابودی فیزیکی و روانی مقاومت ایران است.
رژیم ایران با این شیطان‌سازی و انتشار اخبار جعلی چه از طریق لابی‌هایش و چه از طریق اشخاص منفرد فضا را مسموم می‌کند تا تردید و شک ایجاد کند.
رژیم ایران به دو نوع تروریسم دست می‌زند. یکی سخت، یعنی با کشتار و دیگری نرم یعنی با جعل اخبار و اتهام زدن به شورای ملی مقاومت و همچنین به مقاومت ایران.
‌خواسته من از شما منتخبان مردم فرانسه، شما که از من حفاظت کرده‌اید این است که صدای مردم ایران باشید. صدایی که سؤالات درست را در رابطه با حملات، اعدامها و زندانی کردنها می‌پرسد. خواسته من از شما منتخبان مردم فرانسه این است که بپرسید تا کی باور خواهیم کرد که تنها گزینه واقعی، استبداد مذهبی در ایران است، در حالی‌که مریم رجوی برای انجام این تغییر، حضور دارد.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات